O nas

Z pasji do piękna i dbania o siebie ukończyłam Wyższą Szkołę Zdrowia w Gdańsku na kierunku Kosmetologia z wynikiem bardzo dobrym.

Uważam, że piękno jak i skóra nie wymaga wypełniaczy…wystarczy dobrze dobrana terapia, a samo odtwarzalne możliwości organizmu przy mojej pomocy zdziałają cuda!

Praktykując nauki kosmetologiczne, przywiązuję ogromną wagę do skupienia się na istniejącym problemie i staram się odnaleźć drogę – często nie na skróty – która przyniesie zamierzone efekty.

Przez cały okres studiów Kosmetologicznych otrzymywałam stypendium naukowe z tytułu wysokich wyników w nauce. Aktywnie uczestniczyłam również w studenckim kole  naukowym Kosmetoskan gdzie swoją wiedzę oraz  doświadczenie.

Stosując głownie nieinwazyjne metody terapii swoją ofertę dedykuję wszystkim, którzy uznają naturalne metody odmładzania, ale również wszystkim którzy z powodów zdrowotnych wyeliminowane są z inwazyjnych metod odmładzania i dbania o ciało.

Studiowałam interdyscyplinarną dziedzinę nauki jaką jest biotechnologia, na Wydziale Chemicznym Politechniki Gdańskiej, gdzie przez kilka lat zdobywałam wiedzę chemiczną, biologiczną, molekularną, a także technologiczną. To wieloletnie doświadczanie naukowe otworzyło mi drzwi na postrzeganie mikroskopijne i komórkowe organizmu, oraz zrozumienie mechanizmów które w nim zachodzą.

Poza tym uzyskałam grandy naukowe z dotacji Unijnych na szkolenia w zakresie urządzeń HI-TECH, obsługi klienta, a także psychologicznego aspektu postrzegania piękna.

Moje holistyczne dbanie o klientów, podczas zabiegów wspieram również aromaterapią, bazując na naturalnych olejkach eterycznych, które z zależności od potrzeby mają za zadanie pobudzenie organizmu, uspokojenie, a także odprężenie.

Tematem mojej pracy dyplomowej, były kontrowersyjne składniki kosmetyków, a także ich negatywny wpływ na zdrowie i stan skóry. Dlatego prowadząc swoją praktykę, staram się starannie dobierać stosowane przeze mnie kosmetyki, jakościowo bogate w składniki aktywne, a tym samym pozbawione komponentów do których nie mam przekonania.